اطلاعات جدیدی از ۴۱۱۴۸:۴ منتشر شد | قیمت، تصاویر جدید و …

9

اطلاعات جدیدی از قسمت نهایی سری ۴۱۱۴۸ منتشر شد. آقای فنائی تصاویر بیشتری را از این قسمت منتشر کردند و همچنین رده بندی سنی و تاریخ انتشار نهایی این قسمت را اعلام کردند. طبق گفته ایشان، این عنوان بدون تغییر تاریخ انتشار در بیست و هشتم مرداد منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر کانال تلگرام بازی ۴۱۱۴۸ را دنبال کرده باشید، خبر دارید که بنیاد ملی بازی های رایانه‌ ای “به دلیل ترسناک بودن” این بازی را موظف به دریافت رده بندی سنی کرده است. در کانال تلگرام این بازی گفته شد که ممکن است به خاطر بررسی های ESRA (سازمان رده بندی سنی بازی ها) بازی ۴۱۱۴۸:۴ با تاخیر منتشر شود و یا حتی تغییراتی در محتوای آن انجام گیرد! خوشبختانه اتفاق خاصی نیفتاد و بازی بدون تغییر در محتوای آن در تاریخ تعیین شده اصلی منتشر خواهد شد. بنیاد ملی بازی های رایانه ای، رده بندی سنی +۱۸ را به بازی ۴۱۱۴۸:۳ داده است. البته قسمت های قبلی نیز رده بندی سنی +۱۸ را دریافت کرده اند.

بر اساس گفته های آقای فنائی، بازی ۴۱۱۴۸:۴ با قیمت ۳۰ هزار ریال از طریق مارکت های اندرویدی منتشر خواهد شد. آقای فنائی مدتی پیش قسمت سوم را نیز مانند قسمت های قبلی رایگان کردند، البته طبق گفته ایشان در کانال تلگرام بازی، رایگان بودن این سه قسمت ممکن است در هر زمانی لغو شود و قیمت آن ها برگردانده یا قیمتشان کم و یا زیاد شود.

در زیر می توانید تصاویر جدید و والپیپر بازی را مشاهده بفرمایید:

اشتراک:

۹ دیدگاه

  1. سلم . ممنون از بازی خوب تون . من دو تا سوال داشتم .۱ چطوری باید مرحله تغییر چهره رو رد کنیم . خیلی سخت . ۲ آیا میتونیم با شارژ گوشی بازی رو خریداری کرد

  2. سلام من یکی از طرداران شما هستم میخواستم ببینم وقتی به پایان زیر زمین میرسیم نمیشه بریم بالا?
    لطفا ۵ ۴۱۱۴۸ رو هم بسازید
    ی نظر برای ۵ ۴۱۱۴۸ برای نوشته های بالا صدا بزارین مرسی ممنون

نظر خود را بیان کنید