اپیزود چهارم بازی ۴۱۱۴۸ منتشر شد

2

پس از حدود ۹ ماه، آخرین قسمت از سری ۴۱۱۴۸ منتشر شد تا در آخرین ماجراجویی های سینا کنار او باشیم و پایان داستان او را ببینیم. برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

طبق گفته های سازندۀ بازی، قسمت چهارم آخرین قسمت از سری ۴۱۱۴۸ می باشد و این سری به پایان می رسد. قطعاً سری ۴۱۱۴۸ یکی از بهترین بازی های اکشن و ماجراجویی در تاریخ بازی سازی ایران می باشد و در سطح استاندارد بازی های خارجی ساخته شده است.

تریلر این قسمت دو روز پیش منتشر شد و صحنه های جالبی را برایمان به نمایش گذاشت و حال خود بازی منتشر شده است. پیشنهاد می کنیم هر چه زودتر این قسمت زیبا را تجربه کنید. در زیر می توانید قسمت چهارم را از کافه بازار دانلود کنید:
دریافت از کافه بازاراگر در طول بازی مشکلی داشتید و نتوانستید از آن مرحله رد شوید، می توانید از راهنمایی این قسمت بهره ببرید.

اشتراک:

۲ دیدگاه

  1. سلام آقای فنایی من آرمین میر ۱۴ساله از خرم آباد هستم آقای فنایی به نظر من شما خودتان دوست ندارید اپیزود پنجم بازی ۴۱۱۴۸ساخته شود چون شما بازی را در مارکت چارخونه قرار ندادید من تنعا کسی از خانواده هستم که موفق به دانلود این برنامه از شدم و تمامی فامیل و آشنایان از من این بازی را گرفتند پس اگر میشود بازی را در مارکت چار خونه قرار دهید و وچند روز دیگر فرصت بدهید و ان موقع تصمیم در مورد ساخته شدن ادامه بازی ۴۱۱۴۸ بگیریدد با تشکر لطفا جواب بدهید

نظر خود را بیان کنید