روش دانستن تعداد دقیق اعضای کانال تلگرام

3

امروز با یک آموزش در مورد نرم افزار پیامرسان تلگرام در خدمت شما هستیم. در این پست تعداد دقیق اعضای هر کانال تلگرامی را که بخواهید، می توانید ببینید. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اپلیکیشن تلگرام یکی از بهترین و محبوبترین پیامرسان ها در بین مردم ایران و جهان می باشد. امروز ما با یک ترفند از این نرم افزار در خدمت شما هستیم.

شاید شما هم از سر کنجکاوی بخواهید بفهمید که تعداد دقیق اعضای یک کانال چقدر است، البته اگر کانال مورد نظر تعداد کاربر هایش از ۱۰۰۰ پایین تر باشد.
این امکان وجود دارد ولی اگر تعداد اعضای کانال از ۱۰۰۰ نفر بیشتر شود به صورت مقابل نمایش داده می شود: مثلا ۱۰۰۰ نفر = ۱K یا ۱ میلیون نفر = ۱M. در ادامه نحوه این کار را نمایش می دهیم.

اگر از نرم افزار پیامرسان تلگرام روی گوشی استفاده می کنید، تعداد کاربران کانال به صورت گفته شده در بالا نمایش داده می شود.

channel_1k

اگر شما از طریق نسخه آنلاین تلگرام اقدام کنید، تعداد اعضای واقعی کانال نمایش داده خواهد شد. ابتدا به آدرس web.telegram.org مراجعه کنید. وقتی صفحه سایت باز شد کد کشور را ۹۸ و شماره خود را در کادر کناری آن وارد کنید. بعد تلگرام به اکانت شما در گوشی کدی را ارسال می کند که با وارد کردن آن کد در کادر مورد نظر میتونید وارد حساب کاربری خودتان در نسخه وب تلگرام شوید. وقتی وارد شدید کافی است که وارد یکی از کانال هایی که در آنها عضوید بشوید و تعداد اعضای واقعی آن را مشاهده کنید.

web_telegram_channel

برای مثال تعداد اعضای دقیق کانال بالا ۲۷۴,۷۷۰ نفر می باشد.

**لطفاً برای حمایت از ما بر روی تبلیغات وب سایت کلیک کنید**

اشتراک:

۳ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید