یک میلیاردمین دستگاه مبتنی بر IOS در ماه آذر گذشته به فروش رفت

0

دز حالی که اپل خود را برای Q1 2015 آماده میکند تیم کوک فرصت را غنیمت شمرد تا بگوید که یک میلیاردمین دستگاه مبتنی بر IOS ماه آذر گذشته ( ۱۳۹۳/۹ ) به فروش رفت ! اپل  در فصل اول مالی ۲۰۱۵ فروش بسیار خوبی را تجربه کرده و توانسته در آمد ۷۴٫۶ را بدست آورده و سودی ۱۸ میلیارد دلاری را عاید خود کند و تعداد فراوانی مک بوک و آیفون بفروشد ! در ادامه مطلب همراه ما باشید .

————————————————————-

این رکورد اپل در نوامبر سال گذشته میلادی به ثبت رسیده است و طبق گفته تیم کوک یک میلیاردمین دستگاه فروخته شده یک Iphone 6 Plus خاکستری با حافظه ۶۴ گیگابایتی بوده است اما مدیر عامل این شرکت می گوید که این گوشی از شرکت خارج نشده و در کوپرتینو باقی خواهد ماند ;پس این فرد احتمالاً یک میلیارد و یکمین دستگاه مبتنی بر IOS را از این شرکت دریافت کرده است .

شرکت گوگل پیش از این اعلام کرده بود که تا ماه سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی و همزمان با عرضه اندروید کیت کت بیش از یک میلیارد دستگاه اندرویدی در جهان فعال گشته اند . قابل ذکر است که میزان دستگاه های فعال شده اندرویدی تا به امروز از تعداد دستگاه های مبتی بر IOS فعال شده کماکان و  با مقدار قابل توجهی بیشتر است .

منابع : دیجیاتو – دیجیاتو 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید