راهنمای بازی ۴۱۱۴۸ : ۲

66


وبسایت سیناپس بطور اختصاصی راهنمای اپیزود دوم بازی را برای علاقمندان تهیه کرده است.

این بازی که فقط برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است ، در ادامه داستان قبلی و مردی به نام سینا است که در مکانی بسیار مرموز از خواب بیدار می شود و تصاویر مبهمی را از گذشته خود بیاد میاورد و به گشت و گزار در آن مکان ادامه میدهد تا در یابد در آن مکان چه اتفاقاتی افتاده است و  در آخر بازی موجودی شیطانی او را دنبال میکند و سینا با باز کردن در آخر از دست او فرار می کند . حال این قسمت در ادامه همین داستان است که دارای دو پایان بوده و چند آیتم مخفی نیز در آن می باشد . ۴۱۱۴۸ بازی دو بعدی در سبک معمایی است که توسط استودیو بازی سازی سفید ساخته شده است .


راهنمای قسمت اول

راهنمای قسمت سوم

راهنمای قسمت چهارم


راهنمای بازی

بعد از تماشا کردن ویدئو آغازین وارد ساختمان میشوید و بعد از کمی که راه بروید ، ایستاده و چیزهایی را بیاد خواهید آورد . سپس به طرف جلو رفته و  وارد آشپزخانه شوید. در آشپزخانه بر روی یخچال کلیک کرده تا نوشیدنی را بدست آورید. بعد روی نوشیدنی کلیک کرده و آن را داخل لیوان بریزید. سپس لیوان را بردارید. از سمت چپ از آشپزخانه خارج شده و به سمت تلویزیون رفته آن را خاموش کنید. بر روی مبل سمت چپ کلیک کرده و نوشیدنی را انتخاب کنید. پس از مشاهده ویدیو به سمت راست رفته و بر روی تابلو کنار اشپزخانه (مرد به سوی پایین) کلیک کنید. بعد به سوی در ورودی رفته و بر روی تابلوی سیاه رنگ کلیک کنید. سپس به سمت در باز شده که در انتهای خانه قرار دارد ، بروید و وارد آن اتاق شوید. در داخل اتاق ، فلش مموری کنار کامپیوتر را بردارید (اگر فلش مموری را پیدا نکردید، دوری در خانه بزنید و دوباره برگردید) و به سمت تلویزیون رفته و فلش را انتخاب کنید و بر روی تلویزیون کلیک کنید. سپس ویدیو را مشاهده نمایید. حال به سمت در ورودی رفته و بر روی مچ دست مجسمه کلیک کنید تا دستبند مجسمه را بدست اورید. بعد به سوی مجسمه زن رفته و داخل اتاق کنار آن شوید(سرویس بهداشتی خانه) و حلقه فلزی درخشان را بردارید. سپس از سرویس بهداشتی خارج شده و به اتاق کناری بروید. در اتاق ، حلقه فلزی را انتخاب کرده و بر روی کمد کلیک کنید. سپس دستبد مجسمه را انتخاب کرده و دوباره بر روی کمد کلیک کنید حال دوباره بر روی کمد کلیک کنید تا باز شود. سپس از بین اجزای داخل کمد کلید را انتخاب کنید تا آن را بدست اورید. سپس بر روی لیوان بالای کمد کلیک کنید تا ویدیو را ببینید. بعد به سمت در ورودی خانه رفته تا ویدیو دیگری را مشاهده نمایید. (پایان اول) سپس گشتی در خانه زده و از خانه خارج شوید. حال  به سمت اتاق ۱۳۳ که درش باز است ، بروید و بر روی در اتاق کلیک کنید تا پایان اول بازی را ببینید!

—————————————————–

 ( پایان دوم )  قبل از خارج شدن از خانه چاقو را از ست چاقو که در کنار آشپزخانه ( نه در داخل آشپزخانه ) است را بردارید و از خانه خارج شوید و مراحل را مانند راهنمای بالا ادامه دهید تا پس از کلیک کردن بر روی در اتاف پایان دوم را ببینید !

قسمت مخفی بازی : برای رفتن به بخش مخفی وقتی هیولا را کشتید از اتاق خارج شوید. در بین اتاق های ۱۳۴ و ۱۳۵ بایستید و بر روی نوشته عجیب پایین بین دو اتاق ۱۰ بار به طور آهسته کلیک کنید تا وارد قسمت مخفی شوید. (با تشکر از محمدرضا روحانی)

**این مطلب بطور اختصاصی توسط وبسایت سیناپس تهیه گردیده است و کپی برداری از آن فقط با ذکر منبع مجاز است **

دریافت از کافه بازار

اشتراک:

۶۶ دیدگاه

 1. سپنتا سعدی در

  برای رفتن به بخش مخفی وقتی هیولا رو کشتید از اتاق خارج شید ولی به طرف اتاقی که کلیدشو پیدا کردید نرید روی دیوار یه سری عدد بی معنی نوشته ده بار ولی اروم روی اون عدد کلیک کنید خود به خود میره تو اتق مخفی
  با تشکر

 2. اقا من ده بار ک هیچ حدود بیست بار‌ روی نوشته کلید کردم و اونم بیست بار نگاش کرد اما هیچی نشد!!

  • سلام. وقتی وارد اتاق آخری اپارتمان که در کنار اتاق دستشویی قرار داره، شدید، در کنار مانیتور فلاش مموری قرار دارد و بر روی آن کلیک کنید. اگر باز هم نتونستید اونو بدست بیارید، کلاً بر اطراف مانیتور کلیک کنید.

  • سلام. ممنون. وقتی کنار اون تابلو هستید که کنار آشپزخونه هست و اونو برگردوندید روی اوپن یک ست چاقو هست و شما نباید وارد آشپزخونه بشید. اگر کنار اون تابلو نقاشی ست چاقو رو ندیدید، بازی رو به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید و دوباره امتحان کنید.

  • با سلام

   در این مورد می توانید در یاهو مسنجر یا اسکایپ با هم صحبت کنیم. ایدی یاهو و اسکایپ را برایتان در آپارات ذکر کردم و خواهشمندم نطرات بعدی خود را در یکی از این دو مسنجر مطرح بفرمایید. با تشکر

 3. سلام من چاقو رو رو اپن آشپزخانه پیدا نکردم تازه بازیم آخرین نسخه یعنی ۲٫۰۵ هست لطفا کمکم کنید

 4. سلام. من هرچی رو اعداد بی معنی زدم به قسمت مخفی نرفت. طبق توضیحات بالا عمل کردم فایده نداشت. چیکار کنم؟

  • سلام. توجه کنید که این اعداد بین دو اتاق بیرون خانه قرار دارند و اون پایین نوشته شدند. اما اگر هم نتوانستید مشکلی نیست زیرا بخش مخفی چیز جالب و بخصوصی ندارد!

 5. سلام خیلی واسه ی این راهنمایی هاتون ممنون اما هرکار کردم فلش رو نمیتونم به دست بیارم اگه میشه بیشتر توضیح بدید

 6. اگه چاقو رو بر نداریم، آخر بازی چجوری تموم میشه؟
  با تشکر
  یه سوال دیگه هم داشتم اینکه آرش که باش قرار ملاقات داش کی بود؟

 7. سلام. من یه بار چاقو رو ورداشتم از دم آشپزخونه و بازیو تموم کردم, یه بارم ور نزاشتم ولی پایانش فرقی نکرد. هردوبار سینا با چاقو اون هیولا رو میکشه. پس قضیه دو پایان چیه؟

 8. ابوالفضل نایبی در

  روی فلش چند تا نقطه است که به صورت ۴ تا بعد ۲تا و بعد ۴تا است. فکر کنم که راه رفتن به بخش مخفی بازی است که میگه چجوری وارد شیم. در ضمن نوشته ای که روی آن کلیک می کنیم نوشته <> که ترجمش کردم. وقتی داخل بخش مخفی میشوید در بالا چیزی به انگلیسی نوشته شده که معنیش میشه<>که اشاره به آیه قرآن(فکر کنم که سوره اعراف بود) دارد. جلو تر در قرمز رنگی هم دیده می شد که صداهایی از آن می آمد که مثل HELP بود. و یه چیز دیگه که اون نور سبزی که وقتی هیولا روی آن رفت نابود شد هم یک آیه قرآن وجود دارد در زیر یک جمله انگلیسی و ساعاتی نا مشخص. وقتی فلش را به تلویزیون وصل می کنیم متنی رمزی دیده میشه که ترجمش میشه<>که نمیدونم چه ماموریتی است. گفتم اینارو بگم شاید تو توضیحات اسمم بیاد. اگه مهم بود لطفا اسممو تو بخش مخفی نام ببرید

 9. من بین خونه های ۱۳۴ و ۱۳۵ وایستادم و ده بار خیلی اهنسته روی اون نوشته زدم ولی هیچ تغییری نکرد بازی
  بعد باید چیکار کنم کلا صفحه عوض میشه یا من باید برم توی قسمت دیگش اصلا چقد اهسته باید بزنم روی اون نوشته

 10. توی بخش مخفی ترجمه نوشته بالای در اینه:
  به آتش وارد شوید و به ملت جن و انسان بپیوندید.

  ترجمه نوشته سمت چپ:
  به دلیل گناهانی که جمع آوری کردید اینجا هستید.

  نوشته سمت راست رو به دلیل آویزون بودن اون آدمه که داشت شکنجه میشد نتونستم ترجمه کنم.

 11. چجوری وارد بخش مخفی شم لطفا دقیق تر توضیح دهید.

  من توی یکی از عکسا توی مجله دیدم که یه جنازه روی مبل نشسته و داره نوشابه می خوره و روبه رو تلوزیونه
  اون تابلوی که با برعکس شدن کلمه الله بود قضیش چیه؟

  • اتاق مخفی فقط یک ایستراگ هستش و شما لازم نیست کاری بکنید.
   برای خارج شدن از بازی خارج بشید و دوباره وارد بشید یا بر قسمت اول ورودی کلیک کنید.

 12. سلام.من همه کارای اپیزود دوم بازیو انجام دادم‌ولی نمیدونم چرا از خونه بیرون نمیره.هرکار میکنم از خونه بیرون نمیره.هی مینویسه بهتره خونه رو چک کنم.آخه دیگه چیزی نمونده که چک کنه.اشکم داره درمیاد

نظر خود را بیان کنید