تصاویر جدید بازی Mortal Kombat X منتشر گردید.

0

استودیو NetherRealm تصاویر جدید بازی Mortal Kombat X که دهمین نسخه از سری بازی های Mortal Kombat میباشد و در ادامه بر داستان نسخه قبلی است. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

————————————————————————–

Mortal Kombat X یک دنباله مستقیم بر MK9 می باشد و دوره زمانی اتفاقات آن ۲۵ سال بعد از وقایع عنوان نهم به وقوع می پیوندد. یک سری از وقایع بخش داستانی بلافاصله پس از MK9 است اما برخی دیگر به مرور ۵، ۱۰ و ۲۰ سال دیگر را نشان می دهد. مهمترین اتفاقات در ۲۵ سال بعد رخ می دهد. زمانی که ما شاهد نسخه های مسن تر شخصیت هایی همچون Kung Lao و غیره خواهیم بود. داستان دائما به نقاط مختلف پرش خواهد داشت و یک داستان سرایی خطی را شاهد نخواهید بود.

بازی Mortal Kombat X در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ( ۱۳۹۴/۱/۲۵ ) برای پلتفرم های PS3,PS4,XBOX 360,XBOX ONE و PC منتشر خواهد گردید.

Raiden_Electri LivingTowe Reptile-Copy Raiden-Copy Raiden_Scorpion_LightningHand_SnowForest-Copy-Copy QuanChi-Copy MKX_Kunglao_Scorpion-Copy Ferra-Copy Kotal-Copy MK10_Ermac_vs_Raiden_DestroyedCity_0002-Copy Ermac-Copy Cassie-Copy MKX_Kunglao_Kano-Copy MKX_Kunglao_Raiden-Copy MKX_Kunglao_KotalKahn-CopyMKX_Faction-War

منبع : گیمفا

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید