تصاویر جدید بازی Rise of the Tomb Raider منتشر گردید

0

تصاویر با کیفیت بازی جدید Rise of the Tomb Raider منتشر گردید.در این بازی ماجراجویی باز با Lara Craft همراه خواهیم بود و در تصاویر جدید میتوانید برف ، خرس ها و چهره های غمگین و… را مشاهده نمایید. در ادامه مطلب همراه ما باشید

——————————————————

تعدادی تصاویر بارزولوشن بالا از بازی Rise of the Tomb Raider  منتشر گردید.در این تصاویر میتوانید تعدادی از صحنه های طبیعی بازی را که قرار است لارا کرفت را در ماجراجویی بعدی خود همراهی کنید،ببینید.

بازی Rise of the Tomb Raider  لارا کرفت را به مناطق برفی و وحشی سیبری خواهد برد که در آن لارا کرفت به دنبال مدارکی بر دنبال داستان بازی قبلی خواهد بود. در این نسخه جدید سیستم شب و روز با همراهی آب و هوای پویا که باعث اثر بر نوع جانوران موجود در بازی خواهد شد.همچنین شما میتوانید به شکار حیوانات بپردازید در حالی که در مناطق خطرناکی قرار دارید که امکان وقوع بهمن و وجود دیوارهای یخی شکننده خواهد بود.

بازی Rise of the Tomb Raider بدست Nixxes Software ساخته خواهد شد و در تعطیلات میلادی امسال ( کریسمس ۲۰۱۵ ) برای XBOX ONE و XBOX 360 منتشر خواهد گردید.ممکن است که این باری در زمانی دیگر برای بقیه پلتفرم ها منتشر گردد.

lara-new-image laratombraider tombraider tomb-raider-bear tombraiderhighres tomb-raider-ice tomb-raider-ice-cave tomb-raider-lara-fire tomb-raider-shot tomb-raider-snow-cap

 

منبع : GameSpot

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید