بازی World of Tanks برای Xbox One منتشر خواهد شد+تصاویر

0

بازی جنگی تانک محور که Free-To-Play ( رایگان برای آنلاین بازی کردن ) است ، برای Xbox One منتشر خواهد شد.شرکت Wargaming ( سازنده بازی ) این خبر را چهارشنبه در پستی از وبسایت بازی اعلام کرد و این در حالی است که تا به امروز تعداد دانلود های این بازی برای Xbox 360 از ۵ میلیون گذشته است. تصاویر نسخه Xbox One را در ادامه مطلب میتوانید مشاهده نمایید.

———————————————————

به گزارش سیناپس ، نسخه Xbox One بازی World of Tanks از قابلیت Cross-Platform ( قابلیت بازی بر روی چند پلتفرم ) بهره خواهد برد ؛ بدین معنا که بازیکنان Xbox One و Xbox 360 در میدان های جنگ مجازی یکسانی بازی خواهند کرد.گیم پلی این بازی هنوز مانند کنسول های قبلی است ، اما Wargaming وعده می دهد که این بازی بر روی Xbox One بهتر به نظر خواهد رسید.

به علاوه همه پیشرفت های صورت گرفته بازی در کنسول Xbox 360 از جمله : ماشین ها ، تجربه و پول بازی مستقیما در نسخه Xbox One قابل دسترسی خواهند بود. این قابلیت بر طبق اینکه پیشرفت در بازی بر روی اکانت Xbox Live ثبت خواهد شد ، واقعیت دارد.

شرکت Wargaming همینطور می گوید که بازیکنان میتوانند بر روی هر دو کنسول Xbox 360 و Xbox One بازی کنند و پیشرفت آنها در بازی دست نخورده باقی خواهد ماند.

نسخه Xbox One بازی World of Tanks در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد و نسخه PC این بازی هم اکنون در دسترس است. تعدادی از تصاویر نسخه Xbox One را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

 

 

دنیای تانک ها

World of Tanks

World of Tanks Xbox OneWorld of Tanks Xbox OneWorld of Tanks Xbox OneWorld of TanksXbox One

( برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی بر روی آنها کلیک کنید)

 

منبع : GameSpot

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید