سونی شاید برای بازگشت سود کمی از بازار اسمارت فون کناره گیری کند

0

شرکت سونی ( Sony ) ممکن است برای سودآور شدن شرکت برای مدت کمی از بازار اسمارت فون ها خارج شود. این خبر را اعجوبه ژاپنی تکنولوژی ، مدیر عامل شرکت سونی آقای Kazuo Hurai را در یک کنفرانس خبری اطلاع داد و گفت که سونی دیگر برای رشد فروش خود در این بازار بسیار رقابتی فعالیتی نمی کند.

—————————————————————-

به گزارش سیناپس ، مدیر عامل شرکت Sony ، آقای Hurai گفت که فروش شرکت را  در زمینه اسمارت فون و کسب و کار تلویزون در نظر خواهد داشت اما در حال حاضر معامله در این زمینه صورت نخواهد گرفت.

با وجود توسعه کیفیت اسمارت فون های اندرویدی ، سونی در عرصه پر رقابت اسمارت فون ها هنوز هم در هال تقلا است.این شرکت در بین رقیبانی عالی رتبه همچون سامسونگ و اپل و رقیبانی کم قدرت از جمله ارتش شرکت های چنی در تنگنا قرار گرفته است.

شرکت سونی این هدف را دنبال می کند که تا سال ۲۰۱۸ و با عملیات های سالیانه خود در آمدی ۴٫۲ بیلیون دلاری را بدست آورد.این یک سود ۲۵ برابر در مقایسه با وضعیت فعلی مالی این شرکت است.

سونی تصمیم دارد که سود خود را با تحقیق و توسعه در بخش های موفق خود برگرداند.این بخش های موفق شاما تولید و توسعه در سنسور های تصویری و کسب و کار Playstation است.

 

منبع : GSM

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید