GTA V باز برای PC تاخیر خورد | تاریخ انتشار Heists برای کنسول ها اعلام گردید

0

راک استار امروز در وبسایت رسمی خود تاریخ انتشار Heists که برای کنسول های Xbox One و PS4 می آید ، را اعلام کرد و همچنین نسخه PC بازی GTA V را باز به تاخیر انداخت ! این در حالی است که از زمان انتشار این بازی بر روی کنسول Xbox 360 تا چند ماه پیش خبری از نسخه PC نشده بود تا اینکه راک استار تاریخ انتشار بازی را ۸ بهمن اعلام کرده بود اما دوباره آن را به تاخیر انداخت و گفت که در ۴ فروردین منتشر خواهد شد و برای بار دیگر انتشار این بازی را به تاخیر انداخت ! در ادامه مطلب با سیناپس همراه باشید.

——————————————————————-

شرکت سازنده ( راک استار ) درباره Heists این چنین میگوید:

ما هیجان زده ایم که اعلام کنیم تاریخ انتشار Heists برای GTA Online را دهم مارچ ( ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ) است. ما میدانیم که این یک تاخیر بوده است و از شما بخاطر صبرتان سپاس گزاریم.Heists قرار است که یک تجربه تازه ۴ نفره که به صورت coop است را به GTA Online بیاورد که با بازیکنان این فرصت را میدهد که بازیکنان بعنوان یک تیم می توانند به حملات چند قسمته و دزدی در سراسر شهر Los Santos و Blaine County بپردازند.در طول چند هفته بعد ما اطلاعات بیشتری درباره انتشار Heists و ویژگی های جدید دیگری که با انتشار آن همراه خواهد بود ، خواهیم داشت.

در همین حال یک خبر تلخ برای PC بازان هم منتشر گردید. شرکت راک استار تاریخ انتشار این بازی را به تعویق انداخت و آن را ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ( ۱۳۹۴/۱/۲۵ ) اعلام کرد.نسخه Heists قرار است برای PC یک روز پس از انتشار نسخه همین پلتفرم روانه بازار گردد.راک استار در این باره میگوید :

نسخه PC بازی GTA V در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ منتشر خواهد شد و در خرده فروشی ها و دانلود دیجیتال به فروش خواهد رسید.ما از همه PC بازان سراسر جهان که در طی این روزها منتظر انتشار این نسخه بوده اند،عذر خواهی میکنیم و ما اطمینان حاصل خواهیم کرد قسمت های GTA Online و Heists تا آنجا که ممکن است کامل باشد.بعنوان حرکتی برای تشکر از فهم شما ،  ما برای هر کس که بازی را پیش خرید کند در قسمت GTA Online برای او ۲۰۰,۰۰۰$ فراهم خواهیم کرد.

تابحال این سومین تاخیر برای نسخه PC است و راک استار همچنین تاکید میکند که این نسخه کامل ترین و با گرافیک ترین آن خواهد بود و اصلاحات فراوانی در آن صورت گرفته است.

تاریخ انتشار Heists برای کنسول ها ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ و تاریخ انتشار بازی بر روی کامپیوتر ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ خواهد بود

——————————————————————-

سیستم مورد نیاز بازی را در زیر میتوانید مشاهده نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

منبع : DualShocker

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید