شرکت Valve برای استفاده VR در بازی Half-Life 3 هنوز تصمیمی ندارد

0

امکان بازی کردن Half-Life 3 در VR ( دستگاه های واقعیت مجازی ) کاملاً معقولانه به نظر می رسد و حتما باید استفاده گردد ، اما شرکت Valve هنوز در این باره تصمیمی نگرفته است.برنامه نویس این شرکت آقای Jeep Barnett در پاسخ به احتمال این اتفاق این چنین میگوید:

ما ‘نه’ نمیگوییم و [هنوز] نمیدانیم کار درست در این باره چیست.

او همچنین می افزاید :

گرانبهاترین منبع ما زمان است و ما زمان کافی برای انجام این کار را نداریم.آیا دوست داریم که همه فرانچایز هایمان را در VR بسازیم؟قطعاً ! اما ما وقت یا کارمند کافی را نداریم.بنابر این ما باید تصمیم بگیریم که بهترین کار چیست و چه چیزی در ایفای قدرت VR نقش دارد.

شرکت Valve در حال آزمایش با VR تعدادی از مهره های اصلی بازی Half-Life 3 را معرفی نمود ، Barnett تایید می کند ، اما البته این بدین معنا نیست که واقعیت دارد ! همانطور که بگوییم چون شرکت Valve در حال نمایش دمو VR در GDC 2015 است ، که در علوم دیافراگم جای دارد ، بازی Portal 3 در حال ساخته شدن است !

Jeep Barnett می گوید :

 خب بله ، ما چند خرچنگ سر ( headcrab ) ، چند مسلسل و پرتاب کننده موشک ، همه چیز های متنوع و جالب ، را از Half-Life 3 میگیریم و خواهیم دید که آنها چگونه در VR عمل خواهند کرد.

اما در حال حاضر ، این فقط یک وسیله برای کشف انواع مختلف طراحی بازی ها است.

آیا Half-Life 3 یک عنوان مناسب است ؟ یا Left 4 Dead ؟ یا یک فرانچایز جدید مناسب این کار است ؟ من هنوز نمیدانم !  ما واقعاً در تلاشیم که طیف گسترده کارهایی را که میتوانیم انجام دهیم ، پوشش دهیم.بعد از آن شروع به تمرکز بر روی رهبری بازی ای که مناسب است  خواهیم کرد.

شرکت Valve همین هفته از هدست Vive VR پرده برداری کرد ، همانطور که از تکنولوژی Lighthouse که VR را از یک تجربه در حال نشسته به تجربه ای در تمام اتاق تبدیل خواهد کرد ، رونمایی کرد.

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید