بازی ایرانی «ارتش های فرازمینی» منتشر شد

0

بالاخره پس از مدت ها انتظار برای بازی ایرانی ارتش های فرازمینی، این عنوان منتشر شد. بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای این خبر را در وب سایت خود منتشر کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی ارتش های فرازمینی (E.T. Armies) یکی از عنوان های ایرانی می‌باشد که توانسته است چراغ سبز استیم را به دست بیاورد و وارد شبکه بزرگ بازی های آن شود. این عنوان علاوه بر بخش تک نفره خود، دارای حالت چندنفره آنلاین نیز می‌باشد که نوید یک عنوان هیجان انگیز را می‌دهد.

بازی ارتش های فرازمینی در سبک اکشن با زاویه دید اول شخص می‌باشد و داستان انسان ها را در آینده بسیار دور روایت می‌کند. در داستان این عنوان، دنیا بخاطر یک عنصر بسیار مهم، یعنی انرژی، دچار آشفتگی و جنگ شده است.

این عنوان را می‌توان یکی از برترین امید های صنعت بازی سازی ایران دانست که سعی شده در آن المان های مهم بازی های تیر اندازی اول شخص، از جمله گرافیک، گیم پلی، موسیقی، داستان سرایی و … به نحوی روایت شود تا عنوان مطلوبی باشد و بتواند بسیاری از بازیکنان را به خود جذب کند.

بازی ارتش های فرازمینی از بسته تبلیغات طلایی بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای بهره می‌برد. شما می‌توانید این عنوان را از تمامی فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی در سراسر کشور به قیمت ۸ هزار تومان، ۸۰،۰۰۰ ریال، تهیه نمایید.

در زیر می‌توانید تصاویری از این عنوان را مشاهده بفرمایید.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید