جدال مغزها | معرفی بازی مغزین

0

دلتان برای بازی های فکری و سرعتی تنگ شده است؟ یا که می‌خواهید دوستان را در یک جدال آنلاین به چالش بکشید؟ بازی ایرانی و کاملاً فارسی مغزین برای شما ساخته شده است! بازی مغزین عنوانی فکری می باشد که شما در آن می‌توانید سرعت، دقت و چابکی خود را به چالش کشیده و با دیگر افراد به صورت آنلاین رقابت کنید. در ادامه معرفی بازی معزین با ما همراه باشید.

مغزین

نام: مغزین

سازنده: پی‌گیمز

ناشر: پی‌گیمز

پلتفرم: iOS ،Android و Windows Phone

بازی مغزین اثری نو و با گرافیک ساده و زیبا می‌باشد که توسط شرکت پی‌گیمز ساخته شده‌است و تا به حال برای گوشی های دارای سیستم عامل Android و iOS منتشر شده است. نسخه Windows Phone به زودی عرضه خواهد شد.

بازی مغزین -همانطور که از نامش پیدا است- چالش های ذهنی و مربوط به مغز را در اختیار شما می‌گذارد و همچنین سرعت عمل و دقت شما را می‌سنجد و در داشبوردتان وضعیت را به شما نشان می‌دهد. این بازی دارای بخش های تک نفره آفلاین و آنلاین و دو نفره آنلاین می‌باشد. در حال حاضر این  عنوان تنها دارای ۳ مسابقه می‌باشد. اول از هر کاری بهتر است حساب کاربری خود را بسازید تا امتیاز های شما ثبت شود و پس از آن به سراغ تمرینات بازی بروید تا با روال کار آشنا شوید.

پس از کمی گشت و گذار در بازی با نحوه کار و محل هر کدام از اجزای بازی آشنا می‌شوید و به راحتی می‌توانید به هر قسمتی که می‌خواهید، دسترسی داشته باشید. بخش تک نفره آنلاین تنها برای یادگیری بازی می‌باشد و امتیازی به شما نخواهد داد. شما در ابتدای بازی دارای شش مغز می‌باشید که با هر بار بازی آنلاین تک نفره یا آنلاین دو نفره یکی از آنها را از دست می‌دهید و باید برای بازگشت هر کدام ۱۵ دقیقه صبر کنید یا که به خرید مغز بپردازید. شما همچنین می‌توانید با مشاهده یک تبلیغ ۵ ثانیه‌ای، یک مغز هدیه بگیرید. بخش تک نفره آفلاین که در واقع بخش تمرینی می‌باشد، هیچ مغزی را از شما نخواهد گرفت و شما با خیال راحت می‌توانید در آن بخش به تمرین بپردازید و سرعت عمل خود را بالا ببرید. در بخش تک نفره آنلاین، شما با زمان مسابقه می‌دهید و باید در هر مرحله در طی زمان مشخصی، به هدف مورد نظر برسید. در بخش دو نفره آنلاین، شما با یک بازیکن هم سطح خود که توسط سرور انتخاب می‌شود، به رقابت می‌پردازید و باید سعی کنید که نسبت به رقیب خود امتیاز بیشتری به دست بیاورید تا برنده شوید و بر امتیاز های خود اضافه کنید.

شما با به دست آوردن هر امتیاز به سطح بعدی نزدیک می‌شوید و کم کم از سطح ۱ به سطح های بالا تر می‌روید. در هر سطح شما می‌توانید در مورد یک دانشمند ایرانی بخوانید و با افراد هم سطح خود به رقابت بپردازید، البته زیاد عجله نکنید، زیرا مغزهای شما تمام خواهند شد!

شما در پروفایل خود می‌توانید امتیازات خود را تماشا کنید و همچنین آواتار خود را از لیست آواتارها تغییر دهید. همچنین در پایین پروفایل خود می‌توانید سطح و برتری سرعت عمل، دقت و … خود را که با توجه به بازی هایتان گردآوری شده است، ببینید.

این عنوان همچنین دارای بخش رتبه بندی (Leadboard) می‌باشد که برترین بازیکنان را نشان می‌دهد و همچنین شرکت سازنده جایزه هایی برای بازیکنان برتر در نظر گرفته است. برای جذاب تر کردن رقابت، شرکت پی‌گیمز جوایزی رو به بازیکنان برتر هفته و روز در نظر گرفته است.

در کل، بازی مغزین عنوانی می‌باشد که می‌تواند کاربران را برای مدت زمان مشخصی -تا تمام شدن مغزها- سرگرم نگه دارد و رقابتی مهیج میان دوستان ایجاد کند. در زیر می‌توانید این عنوان را از کافه بازار دانلود کنید.

دانلود برای نسخه‌های دیگر و لینک مستقیم

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید