هوش در مقابل تصویر | معرفی بازی هویج

1


اگر می‌خواهید هوش خود را به چالش بکشید و با دوستانتان در یک چالش مربوط به هوش و دقت شرکت کنید، بازی ایرانی هویج انتخاب خوبی خواهد بود. در بازی هویج شما می‌توانید هوش خود را به چالش کشیده و لحظات مفرح و جذابی داشته باشید. در ادامه معرفی بازی هویج با ما همراه باشید.

هویج

نام: هویج(بازی با چشم و مغز)

سازنده: شیراز تیم

ناشر: شیراز تیم

پلتفرم: اندروید

بازی فکری هویج توسط شرکت شیراز تیم ساخته و منتشر شده است. این بازی در بخش بازی های خانوادگی و فکری جای دارد و تنها برای پلتفرم اندروید عرضه شده است. شما در بازی هویج چشم و مغز و در کل هوش خود را به چالش می‌کشید؛ بدین صورت که در این بازی تصویری در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما باید موارد مورد نظر را در تصویر نشان داده شده پیدا کنید. همچنین در صورت ناکام ماندن، می‌توانید با هویج های کسب شده خود کمک بگیرید یا که برای راهنمایی، هویج (پول بازی) بخرید.

در بازی هویج شما با تصاویری که برای تست هوش استفاده می‌شود مواجه می‌شوید و همچنین بسیاری تصاویر دیگر که برای به چالش کشیدن هوش شما وجود دارند موجود است. دو تصویر اول هر فصل برای تمامی بازیکنان یکسان است، اما تصاویر بعدی به صورت تصادفی اتفاق می‌شود تا هر بازیکن تجربه‌ای منحصر به فرد داشته باشد. در هر مرحله دو تصویر در مقابل شما قرار می‌گیرد و شما با درست پاسخ دادن هر دوی آن ها، می‌توانید به مرحله بعد بروید ، اما در صورت درست پاسخ دادن یکی از آن دو تصویر، حق ورود به مراحل بعدی را ندارید. البته شما می‌توانید بی نهایت بار تلاش کنید تا به پاسخ درست برسید، اما قطعاً در صورت کم کردن تعداد دفعات تلاش، هم تعداد هویج تعلق گرفته شده و هم امتیاز استفاده شده برای رتبه بندی، بیشتر خواهد بود. پول رایج این بازی، هویج نام دارد و شما با آن می‌توانید در هر تصویر در خواست کمک کنید و کار را برای خود آسان تر کنید؛ در همین راستا راهنمای تصویری کل مراحل در بازی قرار دارد و شما حتی می‌توانید پاسخ تصویری را با خود سوال مقایسه کنید. البته باید بدانید که هویج های شما به سرعت تمام خواهند شد، پس باید یا جیب خود را آماده کنید یا مغز و چشمتان را!

گرافیک این عنوان در حد متوسط به پایین می‌باشد و شما را راضی نخواهد کرد. اگر شما با تبلت یا فبلت به تجربه این عنوان بپردازید، در بعضی مواقع کیفیت پایین تصاویر شما را آزار خواهد داد. همچنین گزینه ها و جمله های داخل بازی از گرافیک خوبی برخوردار نیستند و نوشتن جملات با رنگ سفید در پیش زمینه زرد، کمی چشمانتان را اذیت خواهد کرد و خواندن آن ها سخت خواهد بود. ممکن است شما در هنگام ورود به برنامه از گرافیک رابط کاربری کمی سرخورده شوید، اما با آشنا شدن با برنامه، دیگر در این باره مشکلی نخواهید داشت، زیرا گرافیک منو و رابط کاربری برنامه اهمیت چندانی ندارد. در هر حال با وجود رابط کاربری ساده، در کنار هر تصویر گزینه هایی وجود دارند که به شما در راه رسیدن به پاسخ کمک می‌کنند. برای مثال شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی دکمه ذره بین، تصویر را بزرگ تر کرده و همچنین بر روی آن زوم کنید و هر نقطه‌ای در تصویر را شماره گذاری کنید.

بازی هویج همانند بسیاری از بازی های دیگر، دارای جدول رتبه بندی می‌باشد که شما می‌توانید با نام دلخواه تان امتیاز خود را ثبت کنید و با افراد دیگر به رقابت بپردازید. شرکت سازنده گفته است که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تقلب انجام خواهد داد، اما این عنوان یک بازی آفلاین است و مانند بسیاری از بازی های اندرویدی دیگر، جدول رتبه بندی آن امکان دارد هک شود، پس نباید زیاد به این جدول دل خوش کرد.

در پایان اگر می‌خواهید که در کنار دوستانتان اوقات خوشی را بگذرانید و همچنین هوش خود را به چالش بکشید، این عنوان گزینه مناسبی می‌باشد و می‌تواند شما را سرگرم کند. در زیر می‌توانید بازی هویج را از کافه بازار دریافت کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید