بازی های اندرویدی برای جمع های نوروزی

4

به زودی نوروز هم فرا می رسد و خانواده بار دیگر در کنار بزرگ های خانواده جمع می شوند تا سال جدید را جمع بگیرند. در این میان، گوشی های اسمارت جا باز کرده اند که باعث گوشه نشینی افراد و پراکنده شدن جمع خانواده و اقوام می شوند. البته در این میان بازی هایی هم هستند که جمع را گرد هم می آورند و همگی را به خنده و شادی وا می دارند. حال که اسمارت فون ها در حال حکمرانی اند، می توان از آن ها برای بازی های جمعی استفاده کرد! در ادامه مطلب چند بازی اندرویدی جالب را که در جمع می توانید بازی کنید را معرفی خواهیم کرد.

 1. سربالاسربالا

سر بالا عنوانی مشابه پانتومیم می باشد که در آن یک فرد گوشی را جلوی پیشانی خود قرار داده و سپس بر روی صفحه گوشی، یک واژه نشان داده می شود و جمع روبرو باید سعی کنند که با پانتومیم یا … به فرد گوشی به دست کمک کنند تا این واژه را حدس بزند.. قطعن این عنون برایتان بسیار سرگرم کننده خواهد بود. فراموش نکنید که برای کمک به حدس واژه ها فقط ۶۰ ثانیه فرصت دارید!

دریافت از گوگل پلی

 1. جرات یا حقیقت

جرات یا حقیقت

این بازی یکی از بازی های قدیمی می باشد که در میان غربی ها بسیار رواج دارد. در این بازی یک بطری یا … را به حرکت در می آورید و سر بطری به روی هر کسی قرار گرفت نوبت اوست تا از او پرسش شود یا کاری را انجام دهد. برای مثال فرد خوش شانس (یا بدشانس!) حقیقت را انتخاب می کند، در این صورت گوشی سوالی را به نمایش در می آورد و  او باید پاسخ دهد. اگر فرد حقیقت را انتخاب کند، گوشی برای او کاری را تعیین خواهد کرد تا به انجام برساند. شما در این اپلیکیشن می تواند سوالات و درخواست های جدیدی را به آن بیفزایید.

 1. Bombsquad

Bomb Squad

جوخه بمب در انتظار شماست! در بازی ((جوخه بمب)) حداکثر چهار نفر از طریف Lan  یا وای فای دایرکت می توانند گوشی های خود را به یکدیگر وصل کنند. در این عنوان شما باید با بمب و آیتم های مختلف به جنگ دیگر افراد بروید و آن ها را بکشید. این بازی حالت های جالبی دارد و نقشه ها و آیتم های آن شما را خسته نخواهد کرد.

دریافت از گوگل پلی

 1. دبرنا (بازی گروهی)

دبرنا

بازی دبرنا حداقل به دو نفر نیاز دارد، اما حداکثری ندارد! هم چنین این بازی هیچ نیازی به اتصال بین گوشی ها ندارد. در این عنوان یک نفر نقش میزبان را بر عهده می گرد و عدد ها را می خواند و شما باید در گوشی خود، ببینید که عدد خوانده شده با عدد های روی کارت شما مطابقت دارد یا نه. هر که در این بازی زودتر عدد های کارتش تمام شود، برنده خواهد شد. این عنوان در لحظات پایانی بسیار نفس گیر خواهد بود!

 1. !DUAL

!DUAL

بازی !DUAL یکی از عنوان هایی می باشد که تجربه آن بسیار لذت بخش خواهد بود. در این بازی شما و حریفتان (تنها ۲ نفر می تواننند با هم رقابت کنند) گوشی های خود را با بلوتوث یا وای فای به هم وصل خواهید کرد و سپس صفحه گوشی های خود را در مقابل یکدگیر قرار خواهید داد. مهره شما در سمت گوشی خودتان و مهره حریف در سمت گوشی او قرار دارد و شما باید سعی کنید با شلیک گلوله مهره حریف را بزنید. در این عنوان تیر ها از بین دو گوشی عبور می کند و لحظاتی هیجان انگیز را رقم خواهد زد.

دریافت از گوگل پلی

اشتراک:

۴ دیدگاه

  • این زبان تند لازم نیست. هیچکس هم نگفت این عنوان ها عالی هستند. شما می توانید بازی های زیر را نیز امتحان کنید:
   Bang – Micro Battles – Four in a Row – Tic Tac Toe – Table Football – Stick Men Fighting 2 – Doodle Army 2 : Mini Militia

 1. متشکرم به خاطر احترام شما 🙂

  و ممنون به خاطر معرفی این سری بازی ها {Bang – Micro Battles – Four in a Row – Tic Tac Toe – Table Football – Stick Men Fighting 2 – Doodle Army 2 : Mini Militia}

نظر خود را بیان کنید