راهنمای بازی ۴۱۱۴۸:۳

77

پس از راهنمای قسمت دوم بازی ۴۱۱۴۸، تیم ما این بار راهنمای قسمت سوم این عنوان را تهیه کرده است تا هم وطنان از آن بهره ببرند و از بخش های مختلف بازی به آسانی عبور کنند. بازی ۴۱۱۴۸:۳ چند ماه پیش منتشر شد و به علت مشکلاتی برای وب سایت، نتوانستیم راهنمای این عنوان را بسازیم، اما حال با راهنمای این عنوان رد خدمت شما هستیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 


به علت طولانی بودن این قسمت، راهنمای بازی را به چند بخش کلی تقسیم کرده ایم و در بین متن که باید چیز های مشخصی را انجام دهید، نوشته هایی را در داخل کمانک به حالت بولد نوشته ایم. در صورتی که می خواهید اسم وسیله، شخص یا هرچیز مشخصی را جستجو کنید، می توانید از ترکیب Ctrl + F بهره بگیرید و واژه مورد نظر را بنویسید؛ مانند: قلاب ماهی گیری. در زیر می توانید راهنمای کامل قسمت سوم را مشاهده کنید و در پایین آن لینک دانلود بازی قرار دارد. اگر پس از خواندن راهنما هم با مشکل مواجه بودید، در بخش نظرات مشکل را با ما در میان بگذارید.

آموزش به دو صورت متنی و ویدئویی می باشد. پیشنهاد می کنیم از آموزش متنی استفاده کنید، زیرا کامل تر می باشد.

آموزش متنی

 • خانه سینا

ابتدا تابلویی را که در پایین کمد قرار دارد بردارید. سپس آن را بر جای خالی بین دو تابلوی دیگر بگذارید. سپس به جلو رفته و از پله ها پایین بروید تا به بخش غیر قابل رد شدن برسید. بعد از کات سین، از پله ها بالا بروید. در اینجا، بر روی گلدان کلیک کنید تا گل ها برداشته شوند. سپس بر روی کارت کلیک کنید تا آن را بردارید. پس از آن، با کارت بر روی در آبی کلیک کنید. حال، باز بر روی کلیک کنید، اما دست خود را بر ندارید تا اسکن انجام شود و در باز شود. وارد اتاق شوید و روی لامپ اتاق یک بار کلیک کنید تا سینا آن را چک کنید. سپس از اتاق خارج شوید و به سمت آباژور بروید. اینبار لامپ آباژور را چک کنید و سپس بر روی پریز سمت چپ گلدان کلیک کنید تا سینا سیم را از پریز در بیاورد. حال، به سمت سرِ آباژور بروید و لامپ آن را بردارید. پس از این کار، به درون اتاق بروید. در اتاق با استفاده از لامپی که به دست آوردید، بر روی لامپ شکسته چندین بار کلیک کنید تا لامپ شکسته برداشته شود و لامپ جدید جایگزین گردد. سپس در سمت راست اتاق بر روی کلید کلیک کرده تا لامپ روشن شود. حال که اتاق روشن شده است، به سمت چپ اتاق بروید و بر روی طنابی که آویزان شده کلیک کنید تا نردبان پایین بیاید. از نردبان بالا بروید و در اتاق بالایی، فلاب ماهی گیری شکسته -که بر دیوار تکیه داده شده است- را بردارید. از اتاق پایین بیایید و در اتاق پایینی، با چاقو بر روی بطری آب کلیک کنید تا بطری بریده شده جدید به وجود بیاید. سپس بر روی بطری بریده شده کلیک کنید تا برداشته شود. به سمت لوله سبزرنگ رفته و ابتدا با قلاب ماهی گیری شکسته بر روی آن کلیک کنید. سپس با بطری بریده شده بر روی آن کلیک کنید تا شی جدید تکمیل شود. حال بر روی شی کلیک کنید تا برداشته شود. از اتاق خارج شوید و از پله ها پایین بروید. در اینجا، بر روی شی ایجاد شده کلیک کنید و سپس بر روی کارت درخشان -که در سمت راست صفحه قرار دارد- کلیک کنید. حال، از پله ها بالا بروید تا کات سین به نمایش در بیاید.

 • محل نامعلوم

ابتدا چاقو را بردارید، اما صبر کنید و دست به هیچ کاری نزنید. کمی صبر کنید و پس از مدتی چاقو را بر روی زمین بگذارید. سپس تا می توانید به سمت راست بروید. از پله ها پایین بروید. آنقدر به سمت راست بروید تا به دیواری برسید که راه عبوری از آن نیست. سپس به عقب، به طرف دیوار قبلی برگردید و پس از آن دوباره به سمت راست بروید تا کات سین به نمایش در بیاید. پس از کات سین، بر روی چرخ دنده کلیک کرده تا دیوار بالا برود و راه باز شود. سپس به سمت راست بروید تا به هیولا  برسید. پس از گفتگو ها به سمت راست بروید تا به خخخ برسید. پس از گفتگو، کمی به سمت راست بروید و تیغه فلزی را بردارید. کمی در سمت چپ تیغه فلزی، یک طناب آویزان قرار دارد. آن را بردارید تا وسیله جنگی ساخته شود. پس از آن باز به سمت چپ بروید تا کات سین به نمایش در بیاید. سپس به سمت چپ رفته و از بازمانده سر هیولا، چشم خخخ را بردارید و به پیش خخخ بروید. سپس آنقدر به سمت راست بروید تا به اتاق صورتی برسید. وارد اتاق صورتی شوید و پس از دیدن نقاش، از اتاق بیرون بیایید و باز به سمت راست بروید تا به انتها برسید. حال باز به سمت اتاق صورتی برگشته تا کات سین به نمایش در بیاید. پس از کات سین، خخخ قلم مویی را برای شما می آورد و بعد از تحویل گرفتن قلم مو، به سمت راست بروید تا کات سین بعدی را ببینید. سپس کمی به سمت چپ بروید. پس از گفتگو، کنترل خخخ را بدست می گیرید و به سمت چپ بروید.(دانه ها) در بین گیاهان اولی، اولین دانه سبزرنگ وجود دارد. با خخخ به درون گیاهان اول رفته تا آن را بردارید. دانه بعدی، در بین گیاهان بالا قرار دارد. آن را برداشته و به سمت جپ بروید تا به سنگ اولی برسید. با خخخ سنگ را کنار زده و دانه بعدی را بردارید. سپس کمی دیگر ادامه دهید و سنگ دومی را کنار زده و دانه بعدی را بردارید. ادامه دهید تا به یک ستون برسید. ستون را از بخش بالایی آن کنار بزنید تا دانه را بردارید و با افتادن ستون، راه باز شود. دانه بعدی را در بین اولین گیاهان بعد از ستون در پایین می یابید. برای دانه بعدی، سر مجسمه را تکان داده تا به پایین بیفتد و دانه آشکار شود. دانه بعد در گیاهی بالایی قرا دارد. ادامه دهید تا مثلث آبی را رد کنید. دانه بعدی در سر مجسمه افتاده قرار دارد. دانه بعدی در میان ستون قرار دارد. ادامه دهید تا به نور قرمز برسید، در آنجا سه دانه نمایان است. دانه سومی آن در کنار آتش سمت چپ قرار دارد. سپس آنقدر ادامه دهید تا به غول برسید و در آنجا دانه آخر را بردارید(اتمام دانه ها). به پیش سینا برگردید و دانه ها را به او دهید. پس از کات سین و به دست گرفتن کنترل سینا، آنقدر بروید تا به غول برسید. پس از گفتگو، به پیش مثلث ابی برگردید و وارد آن شوید. پس از گفتگو با موجود سمت چپ، شمشیر دانتالیون را از او بگیرید و از آن مکان خارج شوید.

 • پس از برداشتن شمشیر دانتالیون

پس از خارج شدن از مثلث آبی، به سمت غول که در سمت چپ قرار دارد بروید. در هنگام مبارزه با غول (گالو)، باید به سرعت روی دایره های قرمز کلیک کنید. پس از کشتن غول، شمشیر دانتالیون را بردارید و با استفاده از آن بند های گالو را بردارید. سپس کمی به سمت چپ بروید تا جایی که دیگر دسترسی به شما داده نمی شود. پس از گفتگو های سینا، تا می توانید به سمت چپ بروید تا به نور قرمز رنگ برسید. این بار پس از صحبت های سینا درباره در با نور قرمز، به پیش غول برگردید و راه خود را ادامه دهید تا به چاهی که نور قرمز از آن ساطع می شود، برسید. با استفاده از بند های گالو از چاه پایین بروید. سپس تا می توانید به سمت راست بروید و با کلیک بر روی نور قرمز، کلید پدر را بردارید. پس از این کار، به سمت بند ها برگردید و از چاه بیرون بروید. بعد به سمت در بروید و با کلید پدر آن را باز کنید. کات سین را ببینید و پس از صحبت با شخص بلند قد، نیمه دیگر کارت را از دست او بگیرید. پس از مشاهده کارت و کمی صحبت و دیدن یک تصویر، به اتاقی دیگر می روید.

 • اتاق پایانی

به سمت شخص انتهای اتاق رفته و با او صحبت کنید. پس از صحبت با او، کمی دور شوید تا دیالوگ دیگری از آن شخص نشان داده شود. سپس با بالا رفتن دیوار، اسلحه ها نشان داده می شوند. پس از صحبت با آن شخص، به سمت او بروید و گوشی را از او بگیریدو کات سین پایانی را مشاهده کنید.

پایان

آموزش ویدئویی

دانلود

**این آموزش توسط وب سایت سیناپس ساخته شده است و کپی برداری از آن فقط با ذکر منبع مجاز است**
**لطفاً برای حمایت از ما بر روی تبلیغات بالا و کناری وب سایت کلیک کنید**

راهنمای قسمت چهارم

راهنمای قسمت دوم

دریافت از کافه بازار

اشتراک:

۷۷ دیدگاه

 1. راهنمای قسمت های مخفی رو هم بزارید ، مثل اینکه چهار تا چیز شبیه پوستر یا قاب عکس هستن که وقتی وارد بازی میشین تو صفحه اول اگه روی گلی که سمت چپ تصویر هست بزنید میرید تو یه اتاقی که با چرخوندن گوشی میتونید مثل یه عکس ۳۶۰ درجه ، دور تا دورشو ببینید .
  روی یکی از دیوار ها یه قسمت خالی هست که به چهار قسمت تقسیم شده و هر کدوم از پستر هارو که پیدا کنید یکیشون پر میشه .
  ۱ . اولین پستر پشت تابلوی مرد سیاهپوسته
  ۲ . دومیش پشت مجسمه ای که شکل مشته
  ۳ . سومی هم مصل اینکه روی در اتاق مخفی سیناس
  ولی چهارمی رو نمی دونم

 2. سلام خیلی ممنون از بازی خوبتون من این بازی رو با بلو استکس اجراا میکنم اونجایی که .خخخخ.میخواد بره برای سینا اون گیاه رو بیاره باید تبلت را چرخوند ولی من با بلو استکس نمیتونم اون کار رو کنم

 3. سلام
  من اونجایی که به خخخ میرسه گیر کردم تیغه رو برمیدارم و طناب رو هم بردارم ولی هیچ اتفاقی نمی افته

 4. سلام این دالتونا کر و لال شدن حرف نمیزنن با کدومشون صحبت کنم؟ اونی که سمت آپ مثلثه یا سمت راستیه؟

 5. تابلوی مرد سیاه پوست برداشته نمیشه چرا ؟
  فقط یه بار اوفتاد اونم که برداشتم چیزی نشد بعد بازی پرید بیرونـ
  توی اموزش هم چیزی دربارش ننوشته

  • سلام. طبق جملۀ زیر عمل کنید:
   ابتدا باید برید توی اتاق، لامپ رو چک کنید. بعد برگردید لامپ آباژور رو اول باید چک کنید، بعد سیم رو از پریز بکشید.

 6. من اونجا که سینا زخمی میشه و کنترل خخخ رو بدست میگیره گیر کردم اصلا خخخ تکون نمیخوره لطفا راهنمایی کنید

  • دوست عزیز،وقتی همۀ ۱۴ دانه را بردارید، صدایی پخش می شود و خخخ جمله ای می گوید. سپس به سمت سینا بروید و در کات سین خخخ دانه ها را به سینا می دهد.

 7. سلام وقتی بازی رو تمام میکنم تو منوی اصلی بازی زیر کلمه ی ۴۱۱۴۸ یه نوشته ی بی معنی نوشته که وقتی چند بار روش کلیک میکنم عکس یه دیوار میاد که انگار ترک خورده و یه چیزهایی روش نوشته که قابل خوندن نیست. وقتی رو دیوار کلیک میکنم فقط زوم میکنه روش.لطفا راهنمایی کنید.

  • دوستان
   بخش مخفی قسمت سوم:
   همون جاس باید هر ۴ پوسترو داشته باشید و بعد راهنمای کلمات سایفرو ببینید
   مپلا راهنمای اون نوشته ی عجیب کنار اتاق نقاش
   معنیش میشه:f..k you satan
   بعدش شما یه متنی میبینی(اگه هر ۴ تارو داشته باشی)
   که اونا زندگی نامه ی لیلی هستن:)
   پس ۴ برگو پیدا کن بهد اونا کنار هم قرار میگیرن و راهنمای حروف سایفرو میبینی:)
   و بعدش متنا رو ترجمه میکنی و زندگی نامه ی لیلیو میبینی:)
   بای

 8. سلام چطوری باید گالو رو بکشم؟فقط یه گل دارم و یک نیمه ی کارت.وقتیم که میرم طرف گالو مینویسه با دست خالی نمیشه ازش عبور کرد

 9. ابوالفضل نایبی در

  ببخشید چطور پستر هارو پیدا کنم و چطور تابلو مرد سیاه پوست و مجسمه مشت را تکون بدم

 10. سلام توی قسمتی که از چاه میریم پایین توی اموزش زده روی نور قرمز کلیک کنید تا کلید پدرو بده ولی من هرچی میزنم چیزی نمیشه چیکار کنم؟

 11. ابوالفضل نایبی صفا در

  ببخشید من دو تا از پسترارو پیدا کردم و عکسش روی دیوار ترک خورده آمد و دو تای دیکر پشت عکس مرد سیاه پوست و مجسمه مشت است چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 12. ابوالفضل نایبی صفا در

  من چهارتاشم پیدا کردم و پستر ها در اون جا که یه نوشته بی معنی اومد ولی مثل ورژن چهار اتاق نمیچرخه چرا

 13. سعید کرونی در

  آقا من همه مراحلو طبق راهنما رفتم.اما تیغه فلزی و طنابو ک برمیدارم باش وسیله جنگی رو درست نمیکنه چیکارکنم؟

 14. مبین موسوی در

  من اپیزود سوم را دانلود کردم وفکر کنم که بخش مخفی رو پیدا کردم بعد از ورود به اتاق سمت راست یک مجسمه به شکل مشت هست بعد از ۷الی ۱۴ بار کلیک اهسته روی ان. مجسمه حرکت می کنه بعد یک جعبه ی سبز می بینید روی ۷ الی ۱۴ بار کلیک روی ان حال کنید .

 15. سلام
  برای اینکه مجسمه مشت تکون بخوره باید روی یه چیزی شبیه کوک که سمت چپ مجسمه هست بزنید
  اما تابلو اون سیاه پوسته رو نمیدونم
  یکی بگه

 16. سلام تو کنترل خخخخ مشکل دارم گوشیمو که چپ و راست میکنم چپ و راست میشه اما رو کف زمین خواهش میکنم بگید یه مربع سفیدم که دو تا پر داره دور کمر سینایت که همون اولش میوفته زمین و غیب میشه

 17. سلام من با غول قبل از مثلث ابی صحبت مردم بعد وارد مثلث ابی که میشم با سمت چپیه صحبت نمیکنه میگه جرعت صحبت باهاشو ندارم چیکار کنم

نظر خود را بیان کنید