معرفی بازی دوز ایرانی

3

دوز یک بازی دو نفره و قدیمی می باشد که افراد بسیاری از گذشته تا کنون با آن سرگرم شده اند. اکنون شما می توانید در «دوز ایرانی» دوباره به تجربه دوز بپردازید  و همراه با خانواده و دوستان خود اوقات خوبی را سپری کنید. این بازی قطعن مورد توجه دوست داران بازی دوز قرار خواهد گرفت. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دوز ایرانی

com.k1apps.dooz12

نام: دوز ایرانی

سازنده: کیوان گلی

ناشر: کیوان گلی

پلتفرم: اندروید

«دوز ایرانی» یکی از دسته بازی های تخته ای به شمار می آید و عنوان سرگرم کننده ای می باشد که سازنده آن آقای کیوان گلی است. این بازی فقط برای پلتفرم اندروید ساخته شده است. در این بازی شما باید سه مهره را به صورت عمودی و یا افقی در کنار هم قرار دهید تا به اصطلاح دوز کرده باشید.

Dooz Irani (1)

منو و اجزا

این بازی دارای منو و محیطی ساده می باشد که علاوه بر اجزای همیشگی (راهنما، درباره ما، صدا و به اشتراک گذاری)، فقط دارای دو گزینه تحت عنوان های یک نفره و دو نفره می باشد. در بخش یک نفره می توانید سطح دشواری بازی، زمان بازی و رنگ مهره را تعیین کنید. در بخش دو نفره ی آن نیز با استفاده از بلوتوث می توانید با افراد دیگری بازی کنید و آن ها را به چالش دعوت کنید.

گیم پلی

این بازی ذهنی خلاق را می طلبد که در آن با تغییر چنیش مهره ها و حرکت دادن آن ها می توان برنده شد. هرکدام از بازیکن ها همانند شطرنج مدت زمانی محدود برای حرکت دادن مهره ها دارند. نکته قابل توجه این بازی در این است که وقتی تعداد مهره ها به عدد سه می رسد، مهره ها می توانند حرکت آزادانه داشته باشند (یعنی در هر خانه که بخواهید، می توانید مهره ها را قرار دهید). بخش دو نفره آن نیز فقط یک بار قابل استفاده می باشد که با پرداخت هزینه می توان این محدودیت را کنار گذاشت.Dooz Irani

صدا گذاری

این بازی دارای صداگزاری بسیار ساده ای می باشد. صدای انتخاب گزینه ها و قرار دادن مهره ها یک نوع صدای زدن به تخته است و هنگام دوز کردن نیز آهنگی مخصوص پخش می شود.

طراحی

بازی «دوز ایرانی» طراحی منحصر به فردی ندارد. در این عنوان علاوه بر تخته ی دوز، در اطراف آن تعداد مهره های باقی مانده و از دست رفته، زمان باقی مانده و وضعیت فرد در لحظه بازی وجود دارد. صفحه ی پشتی تخته دوز یک تخته قرار دارد و مهره ها از دو رنگ آبی و قرمز هستند.

جمع بندی

بازی «دوز ایرانی» یادآور خاطره های خوش دوران کودکی است، اما بازیکن را فقط را برای مدت کوتاهی سرگرم می کند. در پایین شما می توانید این بازی را در کافه بازار دریافت کنید.

دریافت از کافه بازار

اشتراک:

۳ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید