معرفی برنامه نیمکت (ویدئو های آموزشی دبیرستان)

0

با شروع شدن فصل امتحانات، برنامه های درسی مربوط در مارکت های ایرانی و یا خارجی انتشار می یابند تا به دانش آموزان در قبول شدن کمک کنند. برنامه نیمکت یکی از این برنامه ها است که با ویدئو های آموزشی سعی دارد به شما کمک کند. البته همه ویدئو های این برنامه رایگان نیستند، ولی بعضی از آن ها رایگان هستند و می توانید با آن ها شانس خود را امتحان کنید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نیمکت

نام: نیمکت (ویدئوهای آموزش دبیرستان)

سازنده: نیمکت

ناشر: نیمکت

پلتفرم: اندروید

برنامه نیمکت از منو ساده و روانی برخوردار می باشد و لگ در آن دیده نمی شود. دروس هر مقطع به خوبی دسته بندی شده اند و دسته بندی دیگری به نام دروس رایگان وجود دارد که در آن می توانید ویدئو های رایگان را ببینید. البته درون دسته بندی هر مقطع، سه رشته اصلی جدا نشده اند و همه در یک جا قرار دارند. شما می توانید جلسات یک درس را یک جا یا تکی تکی خریداری کنید. رنگ بندی اجزای منو چشم ها را اذیت نمی کند مناسب می باشد. این برنامه در هر دو حالت افقی و عمودی قابل استفاده می باشد. البته ویدئو ها را فقط می توانید در حالت افقی ببینید. یکی از مشکلات حالت افقی این است که هنگام کلیک کردن بر روی نیمکت من برنامه بسته می شود. این مشکل در حالت عمودی وجود ندارد. در بخش درباره ما اگر به حالت افقی بروید، نمی توانید به پایین اسکرول کنید و حتمن باید به حالت عمودی بروید تا متن کامل این صفحه را ببینید.

Nimkat

ویدئو ها را می توان به دو بخش اصلی تقسیم کرد. بخش اولی دروسی می باشد که قبلن ویدئو های آن ساخته شده اند، اما در بخش دوم، ویدئو های جدید با عنوان تجدید ممنوع داخل کمانک هستند. در دروس پولی، بخشی به نام حرف اول وجود دارد که ویدئو آن رایگان می باشد و می توانید آن را دانلود کنید. ویدئو ها را می توانید به طور مستقیم ببینید یا آن ها را دانلود کنید و وقتی دیگر آن را تماشا کنید. البته بعضی از دروس هنوز تکمیل نشده اند، ولی به قول برنامه قبل از امتحان نهایی آن قرار خواهند گرفت.

Nimkat

در بخش نیمکت من می توانید درس های مورد علاقه را به این بخش اضافه کنید تا به راحتی از این صفحه قابل دسترسی باشند. این کار را می توانید از ابتدا برای درس های رایگان انجام دهید، اما برای دروس پولی باید آن ها را بخرید و سپس در نیمکت من قرار دهید.

برنامه نیمکت را می توانید از کافه بازار دانلود کنید.

دریافت از کافه بازار

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید