دانلود بازی Vector 2

0

بازی محبوب Vector 2 که ادامه نسخه ۱ می باشد، بالاخره پس از مدت ها انتظار منتشر شد. این عنوان در ادامه داستان نسخه قبلی می باشد و ما هنوز با وکتور به فرار خود و کشف حقایق ادامه می دهیم. این در اساس شبیه به نسخه قبلی می باشد اما تغییرات فراوانی را به همراه دارد. برای دانلود این بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عنوان Vector 1 یکی از محبوب ترین بازی های گوگل پلی و اپ استور می باشد. این بازی توسط استودیو Nekki ساخته شد و نسخه ۲ هم ساخت همین شرکت می باشد. بازی وکتور ۲ به تازگی در گوگل پلی قرار داده شده است و بازیکنان در حال دادن امتیازات خود به این بازی هستند. حال که Vector 2 منتشر شده است، باید منتظر باشیم تا ببینیم این عنوان چه عملکردی از خود نشان خواهد شد. در زیر می توانید تصاویری از این بازی را ببینید.

بازی Vector 2 مانند نسخه قبلی در سبک آرکید می باشد و بسیاری از ویژگی های نسخه قبل را حفظ کرده است. البته این نسخه دارای ویژگی های بسیار جدیدی می باشد و گرافیک آن نیز پیشرفته تر شده است. از ویژگی های جدید این عنوان می توان به نوار مشخصات در بالای بازی اشاره کرد که وضعیت آیتم های شما را نشان می دهد و البته طبق انتظارات بازیکنان، حرکت های نمایشی جدیدی نیز به بازی اضافه شده اند که بسیار چشم نواز می باشند. اگر نسخه قبلی را تجربه نکرده اید و نگران این هستید که با داستان آشنا نباشید، باید به شما بگوییم که مشکلی ندارد و داستان این عنوان بسیار ساده است. شما می توانید از اینترنت پایین بازی را ببینید تا بدانید در آخر نسخه اول چه اتفاقی افتاده است.

از لینک زیر می توانید بازی Vector 2 را دانلود کنید.

**لطفن برای حمایت از وب سایت ما بر روی تبلیغات کلیک کنید**

دانلود بازی Vector 2

حجم: ۹۵ مگابایت

پلتفرم: اندروید

نسخه: ۰٫۷٫۶

تریلر بازی:

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید