نقد و بررسی بازی فرا گوسفند

0

در بازی «فرا گوسفند» گوسفند خود را به پرواز در بیاورید تا میتوانید شیرینی بخورید. یک بازی ساده و جذاب با محیطی شاد و رنگارنگ، که مناسب همه سنین می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

com.appinu.thesupersheepنام: فراگوسفند

سازنده: استودیو اپینو

ناشر: استودیو اپینو

پلتفرم: اندروید – IOS

 

بازی «فراگوسفند» یا «Super Sheep» توسط استودیو اپینو ساخته و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم اندروید و IOS در دسترس می باشد. در این بازی شما باید یک گوسفند را که در لبه پرتگاهی قرار دارد و می خواهد بپرد -به کمک واکنش های خود- از افتادن او در پرتگاه جلوگیری کنید و در عین حال در هوا شیرینی بخورید.

منو و اجزا

در هنگام ورود به بازی با دو صفحه ی Appinu و Behzadvi مواجه می شوید که به ترتیب نشان از ناشر و سازندۀ این عنوان می باشد و سپس فهرست بازی نمایان می شود. این عنوان دارای منوی گرافیکی می باشد و در آن به جای استفاده از کلمات، از شکل های گرافیکی مرتبط با بازی استفاده شده است و فهم آن ها نیز آسان است. در بخش فهرست بازی یک گوسفند بر روی گزینه شروع بازی بالا و پایین می پرد که در کنار آن به غیر از بازی عادی می توانید به صورت ثبت رکورد در زمان معین نیز بازی کنید. هم چنین در این فهرست دارای گزینه ای دیگر تحت عنوان خرید گوسفند وجود دارد که در آن شما می توانید یکی از شش گوسفند موجود را خریداری کرده و بازی را با آن ادامه دهید. در سمت راست این فهرست می توانید رکورد خود را ثبت کنید و به همگان نشان دهید. در قسمت بالایی فهرست که در واقع تنظیمات بازی است، می توانید نام خود را تغییر داده و ضمن وصل یا قطع کردن صدا، تبلیغات بازی نیز را حذف کنید. البته حذف تبلیغات این بازی فقط با پرداخت هزینه انجام می شود.

گیم پلی

این بازی گیم پلی جدیدی ندارد و مانند اکثر بازی ها رکوردی می باشد اما نوع آن با بقیه فرق دارد. نحوۀ جلوگیری از افتادن گوسفند که شخصیت اصلی این عنوان را ایفا می می کند، به صورت پایه هایی است که شما باید زیر پای گوسفند بگذارید و گوسفند با استفاده از آن بپرد و شما در این فرصت باید دوباره این کار را تکرار کنید. البته فرستادن این پایه ها به صورت آزادانه است و هنگامی که چند پایه را پشت سر هم زیر گوسفند قرار بدهید، گوسفند از صفحه بازی خارج می شود و دوباره برمیگردد. هنگام افتادن شما می توانید با دادن چند سکه دوباره از همان جا به بازی ادامه دهید. برخی اوقات نیز ممکن است پایه یاد شده درست در زمان مورد نظر زیر گوسفند قرار نگیرد و شما را به پایین بیاندازد. یکی از ویژگی های بازی فرا گوسفند وجود شش نوع دیگر گوسفند با نام های دزد دریایی، صورتی، داش مشتی، با شخصیت، گوسفند کابوی و هم چنین گوسفند خبیث می باشد. شیرینی ها نیز از انواع مختلفی دارند. محل انجام بازی یک طبیعت بکر می باشد که با جمع آوری تعدادی سکه می توانید محلی دیگر را خریداری کرده و در هنگام غروب آفتاب به بازی کردن خود ادامه دهید.

صداگذاری

این بازی صدا گذاری نسبتا خوبی دارد اما ممکن است صدای شیرینی خوردن گوسفند در فهرست بازی و یا آهنگ کوتاهی که بعد از افتادن گوسفد پخش می شود، پس از گذشت مدتی شما را آزار دهد. اما در دیگر قسمت های بازی، صدا ها و افکت در جای مناسب قرار دارند و هم چنین از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

طراحی

این بازی دارای طراحی زیبا و رنگارنگ می باشد. گوسفند های این بازی بسیار زیبا و خنده دار ساخته شده اند که همیشه در حال پریدن و جنب و جوش هستند. در این بازی انواع شیرینی ها بکار رفته است که این شیرینی ها از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. صفحه پشتی این بازی به صورت یک تصویر متحرک تفننی همراه با حرکت گوسفند، حرکت می کند. خوشبختانه این تصویر چشم را از دیدن آن خسته نمی کند و شادابی و نشاط را نمایش می دهد. ابر های این بازی اصلا شبیه به ابر نمی باشند و همانند حرف لاتینی H می باشند که در هوا حرکت می کنند.

جمع بندی

بازی «فراگوسفند» یک بازی ساده و جذاب به شمار می رود که با استفاده از آن می توان خود را برای مدت زمان نه چندان طولانی سرگرم کرد و هم چنین دیگران را نیز به چالش این بازی دعوت کرد. در ادامه شما می توانید این عنوان را از کافه بازار دریافت کنید.

دریافت از کافه بازار

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید